0 סל 0.00

אין מוצרים בסל הקניות.

לחיפוש לחץ על מקש אנטר

האתר הינו חנות מקוונת והשימוש ו/או הקניה בו כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא אותו בקפידה, שכן ביצוע פעולה ו/או רכישה, מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

המלל באתר מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס באופן שווה לנשים ולגברים.

פעולה באתר משמעה – כל הרשמה לאתר, כל השתתפות בכל מבצע או פעילות שתתנהל באתר על כל שלוחותיו, כל פעולת רכישת מוצר או שירות המוצע באתר.

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 שנים ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל), אשר הינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת ואשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות וקבילות ע“י הבנקים בישראל.

מלאי המוצרים באתר מעודכן באופן אוטומטי, אך במידה ומוצר שהוזמן באתר חסר במלאי מסיבה כזאת או אחרת, מדיסוס תדאג לעדכן על כך באמצעות דוא”ל או טלפון, ולבטל את ההזמנה ואמצעי התשלום לא יחויב. במקרה שכזה, מדיסוס תציע מוצר חלופי, ואם ההצעה תתקבל ע”י הלקוח- יעודכנו פרטי ההזמנה מחדש. כמובן שאם ההצעה לא תתקבל על ידי הלקוח,  ההזמנה תבוטל ואמצעי התשלום לא יחויב.

תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה ובין המוצר הנמכר (באריזה ובצבע).

בעת ביצוע הפעולה באתר, יידרש הלקוח להכניס למערכת את פרטים מזהים, שם, כתובת למשלוח, דואר אלקטרוני ופרטי אשראי לתשלום הפרטים אשר יימסרו באמצעות האתר ויישמרו בחברה ולא יועברו לשום גורם אחר.

הגשת פרטים אישיים כוזבים היינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעליו ו/או למפעיליו .

המחירים באתר מדיסוס כוללים מע“מ, אלא אם צוין אחרת במפורש.

צוות האתר שומר לעצמו את הזכותו לבטל פעילות מסוימת באתר ו/או לבטל מכירה או מבצע – הכל על פי שיקול דעתו הבלעדי.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל:
אם גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל כל גורם שהינו בגדר כח עליון יימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית מדיסוס להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

תקנון זמני האספקה, משלוחים, החלפות וביטול עסקה מהווים חלק בלתי נפרד מתקנון זה.

צוות האתר שומר על זכותו לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

משלוחים והחלפות

אנו שולחים לכל הארץ באמצעות שליח עד הבית, ממטולה ועד אילת.

מינימום הזמנה – 100 ש”ח.
חיוב המשלוחים הינו מסובסד.
בקניה של 100 ש”ח ועד 700 ש”ח  – יחויב הלקוח בעלות משלוח של 40 ש”ח.
בקניה מעל 700 ש”ח – יקבל הלקוח משלוח חינם.

זמני שילוח

לערים מרכזיות בארץ, זמני השילוח עומדים בממוצע של 3-4 ימי עסקים, ועשויים להגיע לעד 7-8 ימי עסקים (תלוי חגים, סופי שבוע ומיקום גאוגרפי).

ליישובים וקיבוצים זמני השילוח, עשויים להגיע לעד 10 ימי עסקים.

החלפות

החלפות יבוצעו לאחר פניה טלפונית / במייל לחנות לצורך בירור סיבת ההחלפה.
במידה ואין באפשרותכם להעביר את המוצר אלינו, ניתן להזמין שליח, שיאסוף את המוצר ויחזירו למחסן בעלות של 50 ש״ח.

את המוצרים ניתן להחליף בהתאם לחוק להגנת הצרכן.

ביטול עסקה

– ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר מבינהם.
– הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא”ל/דואר.
– בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ו/או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, בניכוי עלות המשלוח (50 ש”ח), כמפורט בתקנון ולמעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם, והמוצר יוחזר למחסני החברה על חשבון הצרכן.
– בעת ביטול עסקה עקב פגם, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
– המוצר יוחזר באריזתו המקורית.
– סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

זמינות המוצרים

האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה.  אם לאחר ביצוע הזמנה יתברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך מדיסוס ללקוח תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

יש שאלות? ניתן לפנות אלינו בטלפון 058-7283703 או במייל contact@medisoos.com

הגנת פרטיות

שמירת הפרטיות ואבטחת נתוני הלקוח חשובים לנו מאד. לפיכך אנו מקפידים לנהל את האתר בעזרת טכנולוגיות מתקדמות.

הפרטים האישיים שנמסרים בעת ההזמנה נשמרים במאגר הנתונים המאובטח של האתר ומערכת הממוחשבת. אנו מתחייבים לא להעביר את פרטים אישיים לגורמים אחרים שאינם קשורים בנו כבעלי האתר. עם זאת, יתכן ויעשה שימוש בפרטים שנמסרו לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. במקרה כזה הנתונים לא יכללו כל מידע אישי ולא ניתן יהיה לזהות את בעל הפרטים.

לא יועברו פרטים אישיים של לקוחות לצד שלישי, אלא במקרים המפורטים להלן:

אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע במדיסוס או בצדדים שלישיים כל שהם, לרבות קהל לקוחות, למעט פרטי אשראי.

אם הלקוח עשה שימוש בשירות לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה, למעט פרטי אשראי.

אם התקבל צו שיפוטי, המורה למסור את פרטי הלקוח לצד שלישי.

בכל מחלוקת, דרישה, טענה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין מדיסוס ובין הלקוח.

במדיסוס נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע, וכל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן. יחד עם זאת, במקרים שאינם בשליטתינו/או הנובעים מכוח עליון, לא נהיה אחראיים לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו,  אם יעשה בו שימוש לא מורשה על יד אדם כלשהו.

תפריט נגישות