0 סל 0.00

אין מוצרים בסל הקניות.

לחיפוש לחץ על מקש אנטר

דור פליי 0.5 ק”ג – תכשיר סביבתי להדברת זבובים

360.00

המקנים לתכשיר את יכולת קטילת החרקים הבוגרים ביחד עם מניעת גיחתם של החרקים המתגלמים, ובכך מונע התרבותה של אוכלוסיית הזבובים לטווח ארוך ויעיל יותר.

תיאור

דור פליי הינו תכשיר אבקתי המכיל שילוב של קוטל זבובים בוגרים מקבוצת הנאוניקוטינואידים (דינוטפורן), יחד עם מווסת גדילה (IGR) פיריפרוקסיפן. שילוב זה מקנה לתכשיר את יכולת קטילת החרקים הבוגרים ביחד עם מניעת גיחתם של החרקים המתגלמים ובכך מונע התכשיר את התרבותה של אוכלוסיית הזבובים לטווח ארוך ויעיל יותר.

הוראות שימוש:

רסס/ מרח את מבני בעלי החיים ( אורוות או לולים / רפתות/ כלביות ) במקומות בהם הזבובים מתאספים ונחים ובמקומות בהם מתפתחות רימות: מצבורי אשפה, רפד ולשלשת לול, ערימות זבל ברפתות, מבני חליבה והגמעה, פסולת מזון.
יש ליישם התכשיר בגובה שלא מאפשר לבעלי חיים ללקק משטחים מרוססים/מרוחים.
אין לרסס ישירות על בעלי חיים, מזון וכלי אוכל ושתייה.

מינון מומלץ:

ריסוס:
הכן תמיסה בריכוז 25 גרם תכשיר ל 1 ליטר מים, יש לערב היטב את התכשיר במים. ניתן להוסיף 5% – 6% סוכר מנפח התרסיס ( 50-60 גרם לכל ליטר תרסיס) להגברת המשיכה. 1 ליטר תרסיס מתאימים לטיפול 25 מ”ר.

השתמש במרסס גב או יד ורסס את התמיסה על משטחי הקירות, המבנים והמתקנים במקומות בהם הזבובים נוהגים להתאסף ולחנות ובמוקדי דגירה שלהם – מצבורי אשפה, ערימות זבל ברפתות, רפד ולשלשת בלול ובמקומות נוספים המיועדים לדגירת זבובים.
יש לחזור על הטיפול מידי 2-3 שבועות בהתאם לנגיעות.

מריחה:
ל-25 גרם דורפליי יש להוסיף 100 גרם סוכר ולערבב היטב עם 100 סמ”ק מים עד קבלת תמיסה אחידה הניתנת למריחה במברשת.
מרח במברשת “כתמים” בגודל 20X40 ס”מ במקומות בהם נוהגים זבובים להתאסף ולחנות.

זמן כניסה מחדש:
ניתן להכניס בע”ח לשטח המרוסס לאחר שהתכשיר התייבש.

מוצרים משודרגים

תפריט נגישות